ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ

SOFTWARE DEVELOPMENT

Η εταιρία που εκδίδετε τα κοινόχρηστα είναι πιστοποιημένη;

Αν ΟΧΙ επιλέξτε μια εταιρία πιστοποιημένη από τον κάτωθι πίνακα
πιστοποιημένων εταιριών

ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΕΩΝ

 

ΑΤΤΙΚΗ

 

 

Αγία Βαρβάρα
PANOS OIL τηλ 2105442992 2105610116
Αθήνα ΑΛΦΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ http://www.alfaanaptyxiaki.net/
Αθήνα AttiClean http://www.atticlean.gr
Αθήνα Βαλτεσινιώτης Κωνσταντίνος τηλ 2106450777
Αθήνα-Αγιος Λουκάς Express Oil http://www.expressoil.gr/
Αθήνα FamilyCleanService http://familycleanservice.gr
Αθήνα ΚΑΠΑ-ΠΙ http://www.kapa-pi.gr/
Αθήνα ΚΥΚΝΟΣ http://www.kyknos.gr/
Αθήνα-Κολωνός Management Center τηλ 2121053213
Αθήνα NOVA Building Service τηλ 2107517805
Αθήνα OikoService http://www.oikoservice.gr
Αθήνα ΠΕΤΡΟΛΚΟ http://www.petrolko.gr/
Αθήνα-Αγιος Παύλος Perfect Clean http://www.perfect-clean.gr
Αιγάλεω CBS - SERVICE http://www.cbs-service.gr/
Αιγάλεω ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ http://www.diahiristis.gr
Αιγάλεω Olympic Home - Λωχαίτης Κωνσταντίνος http://www.olympichome.gr
Αλιμος National Oil OIKO SERVICES τηλ 2109949472
Αλιμος Πετσέτης Χρήστος τηλ 2109615820
Αργυρούπολη ΟΙΚΟΠΕΤΡΟΛ http://www.oikopetrol.gr/
Ασπρόπυργος Alpis http://www.alpis-oil.gr
Ασπρόπυργος Europecar Station τηλ 2102816048
Αχαρναί ΚΤΙΡΙΟΛΥΣΗ τηλ 2102446826
Βάρη Geodomi Home Services - Κουρκουμέλης Νίκος
τηλ 2108974918
Βύρωνας Clean It τηλ 2107660416
Βύρωνας Top Service http://www.topservice.com.gr/
Γαλάτσι ΑΡΑΧΘΟΣ Service
τηλ 2117055836
Γαλάτσι ΙΡΙΔΑ Service τηλ 2102222299
Γέρακας PAN-SERVICE http://pan-services.gr/
Γκύζη ΚΑΛΟΜΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ τηλ 2106430434
Γλυφάδα ΑΛΕΞ τηλ 2108941594
Γλυφάδα DEDRA HOUSE O.E. τηλ 2108920910-11
Γλυφάδα Fast Cleaners - Παύλου Κώστας http://www.fastcleaners.gr
Δάφνη Marina's Service - Παλάσκα Γεωργία
τηλ 2130246340
Ζωγράφου House Service NET http://www.houseservicenet.gr/
Ζωγράφου Λύση - Θέρμ http://lysi-therm.gr
Ηλιούπολη ΕΣΤΙΑ ΕΛΛΑΣ Service http://facebook.com/estia
Ίλιον ΑΛΦΑ ΠΕΤΡΟΛ http://www.alphapetrol.gr/
Ίλιον ΕΡΜΗΣ Service http://www.ermis-service.gr/
Καισαριανή ΕΜΜΕΤΡΟ τηλ 2107560782
Καλλιθέα Apex Service - Σίσκογλου Μένη http://www.apexathens.gr/
Καλλιθέα Βάθης Στυλιανός 4u Clean Service http://www.4ucleanservice.gr/
Καλλιθέα Energon Service - Μάρκου Κωνσταντίνος τηλ 2109410865
Καλλιθέα Eurotherm http://eurotherm.com.gr/
Καλλιθέα Expert Building Services http://www.expertservices.gr/
Καλλιθέα Polygon http://polygon.com.gr/
Καλλιθέα ΟΙΚΟΦΡΟΝΤΙΣ http://www.oikofrontis.com
Κάτω Πατήσια Evroil Petroleum τηλ 2108311204
Κάτω Πετράλωνα ΧΟΥΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ τηλ 2103472528
Κερατσίνι Vesta Service http://www.vestaservice.gr
Κερατσίνι Μega Service http://www.megaservice.gr
Κερατσίνι Zita Service τηλ 2114085745
Κολωνός ΑΝΤΡΑΚΟΪΛ ΕΛΛΑΣ http://www.adrakoil.gr
Κορυδαλλός ΔΙΑΣ Service τηλ 2105697777
Κορυδαλλός Economy Services τηλ 2107663003
Κουκάκι ΑΤΤΙΚΗ τηλ 2109214018
Κουκάκι ΝΕΑ ΠΝΟΗ
τηλ 2155508783
Κυψέλη ΕΣΤΙΑ http://www.estiahellas.gr/
Κυψέλη ΜΑΝΟΣ http://www.manosfikas.gr/
Κυψέλη Greco Clean τηλ 2130145731
Μαρκόπουλο House Control http://www.housecontrol.gr
Μαρούσι Nanas Service τηλ 2108053062
Μαρούσι Livaniu Lina - Petroline
τηλ 2106143801
Μεταμόρφωση American Service Αλεξόπουλος Φώτης
http://www.americanservice.gr
Μεταμόρφωση SabriOil τηλ 2102816039
Μοσχάτο ΔΥΝΑΜΙΚΗ - ΑΠΟΦΡΑΚΤΙΚΗ τηλ 2109410130
Νέα Ιωνία ΑΛΦΑ Service - Καβανόζης Μιχάλης
τηλ 2102758867
Νέα Ιωνία Estia Service Oil http://www.estia-oil.gr/
Νέα Ιωνία Ionia Services τηλ 2155014388
Νέα Ιωνία ΣΤΕΓΗ Express
http://stegiexpress.gr/
Νέα Σμύρνη EMG home services
http://www.emghomeservices.gr/
Νέα Σμύρνη
Maximum Services
τηλ 2109339188
Νέα Φιλαδέλφεια ABC NEAT SERVICE http://abcneatservice.gr
Νέα Χαλκηδόνα Axiven http://axiven.com
Νέα Χαλκηδόνα Clean House Παχής Γεώργιος τηλ 2102713224
Νέο Ψυχικό Lobby Clean http://www.lobbyclean.gr/
Νέος Κόσμος ΑΚΜΗ Service http://www.akmiservice.gr/
Νέος Κόσμος ΚΑΝΑΒΑΣ ΜΑΝΟΣ - AVAKAS
τηλ 6906962200
Νέος Κόσμος ΟΙΚΟφροντίδα www.oikofrontida.com.gr
Νίκαια ΑΝΕΜΟΣ Service τηλ 2104914210
Νίκαια KATEXPOL - Αποστόλου Αβραάμ τηλ 2104910022
Νίκαια ΠΥΡΣΟΣ τηλ 2104909936
Νίκαια Professional Service http://www.professionalservice.gr/
Παγκράτι Adial - Καβουρίδου Γεωργία τηλ 2107243996
Παλαιό Φάληρο Κουτσούρης Κωνσταντίνος τηλ 2155406565
Πατήσια Α Ω ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΚΤΙΡΙΩΝ http://www.aomega1.gr
 Πατήσια ΤΕΚΦΑ http://tekfa.gr/
Πειραιάς Alex Cleaning http://www.alex-cleaning.gr
Πειραιάς Ariston Services τηλ 2104510703
Πειραιάς Barkas Home Services τηλ 2104536289
Πειραιάς ΒΕΡΓΙΝΑ - Καραβάρα Ελένη τηλ 2104535466
Πειραιάς ΓΚΙΚΑΣ Κοινόχρηστα τηλ 2104122046
Πειραιάς VasOil τηλ 2104220690
Περιστέρι CityTherm - Γιαννακόπουλος Γρηγόρης
τηλ 2105729200
Περιστέρι House Care
http://house-care.gr/
Περιστέρι Lift Electron http://liftelectron.gr/
Πετρούπολη ΕΡΓΟΠΕΤΡΟΛ http://www.ergopetrol.gr/
Πετρούπολη Μ.Π. Service http://www.mpservices.gr
Πλατεία Αττικής ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ http://texnikokentro.gr/
Ρέντης Θερμοκίνηση - Μπίχτας Παύλος τηλ 2104831600
Ρέντης Φλώρος Κωνσταντίνος http://www.ekoservice.gr
Σαλαμίνα Ν & F STAIS
τηλ 2104599132
Χαϊδάρι Σφήκας Βασίλης τηλ 2105818226
Χαϊδάρι ΣΑΡΩΘΡΟΝ http://sarothron.com/
Χαλάνδρι FocusService http://www.focus-service.gr/
ΑΓΡΙΝΙΟ
Κέντρο Μηχανογραφικών Εργασιών τηλ 2641022753
  ΑΦΟΙ ΣΙΑΣΟΥ ΟΕ τηλ 2641050852
ΑΡΓΟΣ
ΒΟΛΟΣ    
  Σαρρηγιάννης Ευάγγελος
τηλ 2421053415
ΓΡΕΒΕΝΑ
Φορολογιστική Διαχείριση - Ευαγγελόπουλος τηλ 2462501156
  CRS office - Κάλτσιος Στέργιος τηλ 2462502088
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ    
  Front Easy www.fronteasy.gr
Καλαμαριά ΚΤΗΜΑΤΟΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΙΣ τηλ 2310457810
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΛΟ-Κ-ΠΟ http://www.lokpo.gr
Βασιλείου Διαχείριση Ακινήτων τηλ 2651065490
  Μπουκουβάλας Ανέστης
τηλ 2651075288
  ΚΕΔΠΟ τηλ 2651020009
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΙΡΙΔΑ Service τηλ 2721090711
ΚΙΑΤΟ    
  ESTIA TOUR -Τουργέλη Αθανασία τηλ 2742023015
ΚΟΡΙΝΘΟΣ  
  ΑΣΤΗΡ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ τηλ 2741084039
ΛΑΜΙΑ
Service Center - Χονδρογιάννης Κων/νος τηλ 2231037061
ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Δαγιαλή Μαρία τηλ 2261088808
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Lesvos Oil http://www.lesvos-oil.gr
ΝΑΥΠΛΙΟ  
  InterService τηλ 2752022550
ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
ΠολυΔιαχειριστική τηλ 2743029255
ΠΑΤΡΑ
ACHAIA OIL τηλ 2610450150
Building Management τηλ 2613013949-2616007052
ΘΕΡΜΟΙΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΕ http://www.thermoil-patras.gr
Κωστόπουλος Γεώργιος - STAR 1 http://www.star1-patras.gr
Μανέτα Χ. Ολγα τηλ 2610429743
Ρουμελιώτης Αναστάσιος http://www.anroumeliotis.gr
ΣΠΑΡΤΗ
Αλεξοπούλου Αθανασία τηλ 6946769511-2731036691
Βλαχάκη Ευαγγελία - ΕΞΥΓΙΑΝΣΗ τηλ 2731022430
Γερμανού Γαρυφαλιά-Μαρία τηλ 2731076293
ΤΡΙΠΟΛΗ
Γ.Δεληγιάννης & ΣΙΑ ΕΕ http://www.deligiannis.com.gr
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΜΑΡΚΩ τηλ 2221084525
  EP-INDECO Δ. & Ν. ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΟΕ
http://www.ep-indeco.gr