ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ

SOFTWARE DEVELOPMENT

Η εταιρία που εκδίδετε τα κοινόχρηστα είναι πιστοποιημένη;

Αν ΟΧΙ επιλέξτε μια εταιρία πιστοποιημένη από τον κάτωθι πίνακα
πιστοποιημένων εταιριών

ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΕΩΝ

 

ΑΤΤΙΚΗ

 

 

Αγία Βαρβάρα
PANOS OIL τηλ 2105442992 2105610116
Άγιος Δημήτριος
ΚΑΝΑΒΑΣ ΜΑΝΟΣ - AVAKAS
https://avakas.gr/
Αθήνα AttiClean http://www.atticlean.gr
Αθήνα Βαλτεσινιώτης Κωνσταντίνος τηλ 2106450777
Αθήνα-Αγιος Λουκάς Express Oil http://www.expressoil.gr/
Αθήνα FamilyCleanService http://familycleanservice.gr
Αθήνα ΚΥΚΝΟΣ http://www.kyknos.gr/
Αθήνα-Κολωνός Management Center τηλ 2121053213
Αθήνα NOVA Building Service τηλ 2107517805
Αθήνα OikoService http://www.oikoservice.gr
Αθήνα ΠΕΤΡΟΛΚΟ http://www.petrolko.gr/
Αθήνα-Αγιος Παύλος Perfect Clean http://www.perfect-clean.gr
Αθήνα Σύμπαν http://www.syban.gr/
Αθήνα Total Clean Europe τηλ 2105247786
Αιγάλεω ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΟΛ Ο.Ε τηλ 2103459611
Αιγάλεω ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ τηλ 2105905505
Αιγάλεω Olympic Home - Λωχαίτης Κωνσταντίνος http://www.olympichome.gr
Αλιμος National Oil OIKO SERVICES τηλ 2109949472
Αλιμος Πετσέτης Χρήστος τηλ 2109615820
Αργυρούπολη ΟΙΚΟΠΕΤΡΟΛ http://www.oikopetrol.gr/
Αχαρναί ΚΤΙΡΙΟΛΥΣΗ τηλ 2102446826
Βάρη Geodomi Home Services - Κουρκουμέλης Νίκος
τηλ 2108974918
Βύρωνας Clean It τηλ 2107660416
Βύρωνας Top Service http://www.topservice.com.gr/
Γαλάτσι ΑΡΑΧΘΟΣ Service
τηλ 2117055836
Γαλάτσι ΙΡΙΔΑ Service τηλ 2102222299
Γέρακας PAN-SERVICE http://pan-services.gr/
Γλυφάδα ΑΛΕΞ Tμήμα Κοινοχρήστων τηλ 2108941594
Γλυφάδα DEDRA HOUSE O.E. τηλ 2108920910-11
Γλυφάδα Fast Cleaners - Παύλου Κώστας http://www.fastcleaners.gr
Γλυφάδα GHP Service https://ghpservice.com/
Δραπετσώνα ΛΑΜΨΗ Ευσταθιάδου Ολγα τηλ 2104010556
Ζωγράφου House Service NET http://www.houseservicenet.gr/
Ζωγράφου Λύση - Θέρμ http://lysi-therm.gr
Ζωγράφου Lift Electron http://www.liftelectron.gr/
Ίλιον ΑΛΦΑ ΠΕΤΡΟΛ http://www.alphapetrol.gr/
Ίλιον ΕΡΜΗΣ Service http://www.ermis-service.gr/
Ιλίσια e-ΕΣΤΙΑ http://www.e-estia.gr/
Καισαριανή ΕΜΜΕΤΡΟ τηλ 2107560782
Καλλιθέα ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ http://dtexniki.blogspot.gr/
Καλλιθέα Apex Service - Σίσκογλου Μένη http://www.apexathens.gr/
Καλλιθέα Βάθης Στυλιανός 4u Clean Service http://www.4ucleanservice.gr/
Καλλιθέα Energon Service - Μάρκου Κωνσταντίνος τηλ 2109410865
Καλλιθέα Eurotherm http://eurotherm.com.gr/
Καλλιθέα Expert Building Services http://www.expertservices.gr/
Καλλιθέα Polygon http://polygon.com.gr/
Καλλιθέα ΟΙΚΟΦΡΟΝΤΙΣ http://www.oikofrontis.com
Κάτω Πατήσια Evroil Petroleum τηλ 2108311204
Κάτω Πετράλωνα ΧΟΥΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ τηλ 2103472528
Κερατέα  Δαλακλή Δήμητρα τηλ 2292027340
Κερατσίνι Μega Service http://www.megaservice.gr
Κερατσίνι Zita Service τηλ 2114085745
Κολωνός ΑΝΤΡΑΚΟΪΛ ΕΛΛΑΣ http://www.adrakoil.gr
Κορυδαλλός ΔΙΑΣ Service τηλ 2105697777
Κορυδαλλός Economy Services τηλ 2107663003
Κουκάκι ΑΤΤΙΚΗ τηλ 2109214018
Κουκάκι ΝΕΑ ΠΝΟΗ
τηλ 2155508783
Κυψέλη ΕΣΤΙΑ http://www.estiahellas.gr/
Κυψέλη ΜΑΝΟΣ τηλ 2108668578
Κυψέλη Greco Clean τηλ 2130145731
Κυψέλη Building Cleaning And General Services τηλ 2112127378
Μαρκόπουλο House Control http://www.housecontrol.gr
Μαρούσι Nanas Service τηλ 2108053062
Μαρούσι Livaniu Lina - ML Petroline
τηλ 2106143801
Μεταμόρφωση American Service Αλεξόπουλος Φώτης
τηλ 2102827644
Μεταμόρφωση SabriOil τηλ 2102816039
Μεταμόρφωση AL PETROL - ΑΦΟΙ ΚΑΣΗ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ τηλ 8001166111
Μοσχάτο ΔΥΝΑΜΙΚΗ - ΑΠΟΦΡΑΚΤΙΚΗ τηλ 2109410130
Μοσχάτο
City Service
http://www.city-service.com.gr
Νέα Ιωνία ΑΛΦΑ Service - Καβανόζης Μιχάλης
τηλ 2102758867
Νέα Ιωνία Estia Service Oil http://www.estia-oil.gr/
Νέα Ιωνία ΣΤΕΓΗ Express
http://stegiexpress.gr/
Νέα Σμύρνη EMG home services
http://www.emghomeservices.gr/
Νέα Σμύρνη
Maximum Services
τηλ 2109339188
Νέα Φιλαδέλφεια ABC NEAT SERVICE http://abcneatservice.gr
Νέα Χαλκηδόνα Axiven http://axiven.com
Νέα Χαλκηδόνα Clean House Παχής Γεώργιος τηλ 2102713224
Νέο Ηράκλειο Novaclean http://novaclean.gr/
Νέο Ψυχικό Lobby Clean http://www.lobbyclean.gr/
Νέος Κόσμος ΑΚΜΗ Service http://www.akmiservice.gr/
Νέος Κόσμος ΟΙΚΟφροντίδα www.oikofrontida.com.gr
Νίκαια ΑΝΕΜΟΣ Service τηλ 2104914210
Νίκαια KATEXPOL - Αποστόλου Αβραάμ τηλ 2104910022
Νίκαια ΠΥΡΣΟΣ τηλ 2104909936
Νίκαια Professional Service http://www.professionalservice.gr/
Νίκαια Kabilis Oil τηλ 2104905353
Παγκράτι Adial - Καβουρίδου Γεωργία τηλ 2107243996
Παλαιό Φάληρο Κουτσούρης Κωνσταντίνος τηλ 2155406565
Πατήσια Α Ω ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΚΤΙΡΙΩΝ http://www.aomega1.gr
 Πατήσια ΤΕΚΦΑ http://tekfa.gr/
Πειραιάς Alex Cleaning τηλ 2104514351
Πειραιάς Ariston Services τηλ 2104510703
Πειραιάς ΟΛΥΜΠΙΚ ΣΕΡΒΙΣΙΣ ΙΚΕ τηλ 2104536289
Πειραιάς ΒΕΡΓΙΝΑ - Καραβάρα Ελένη τηλ 2104535466
Πειραιάς ΓΚΙΚΑΣ Κοινόχρηστα τηλ 2104122046
Πειραιάς VasOil http://vasoil.gr/
Πειραιάς Techma Energy Μάλλιος ΟΕ http://techmaenergy.gr/
Πειραιάς(Π. Κοκκινιά) Vesta Service http://www.vestaservice.gr
Περιστέρι CityTherm - Γιαννακόπουλος Γρηγόρης
τηλ 2105729200
Περιστέρι House Care
http://house-care.gr/
Περιστέρι Γιατρά Ρίτσου & ΣΙΑ ΕΕ τηλ 2105770700
Πετράλωνα Pure Clean τηλ 2103474504
Πετρούπολη ΕΡΓΟΠΕΤΡΟΛ http://www.ergopetrol.gr/
Πλατεία Αττικής ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ http://texnikokentro.gr/
Ρέντης Θερμοκίνηση - Μπίχτας Παύλος τηλ 2104831600
Ρέντης Φλώρος Κωνσταντίνος http://www.ekoservice.gr
Σεπόλια SEL CASA CARE P C http://www.casacare-services.gr/
Χαϊδάρι Σφήκας Βασίλης τηλ 2105818226
Χαϊδάρι ΣΑΡΩΘΡΟΝ τηλ 2105817788
Χαλάνδρι FocusService http://www.focus-service.gr/
Χολαργός ETS Building Service Τσιαμπούλας Μάκης τηλ 2106537683
ΑΓΡΙΝΙΟ
Κέντρο Μηχανογραφικών Εργασιών τηλ 2641022753
  ΑΦΟΙ ΣΙΑΣΟΥ ΟΕ τηλ 2641050852
  Στυλιαράς Κωνσταντίνος τηλ 2641024240
ΑΡΓΟΣ
ΒΟΛΟΣ
  Σαρρηγιάννης Ευάγγελος
τηλ 2421053415
ΓΡΕΒΕΝΑ
Φορολογιστική Διαχείριση - Ευαγγελόπουλος τηλ 2462501156
  CRS office - Κάλτσιος Στέργιος τηλ 2462502088
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  Front Easy www.fronteasy.gr
Καλαμαριά ΚΤΗΜΑΤΟΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΙΣ τηλ 2310457810
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΛΟ-Κ-ΠΟ http://www.lokpo.gr
Διαχείριση Ακινήτων τηλ 2651065490
  Μπουκουβάλα Καλλιόπη
τηλ 2651075288
  ΚΕΔΠΟ http://www.kedpo.gr/
  Ioannina Home Γκέκας Αντώνης τηλ 2651085020
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΙΡΙΔΑ Service τηλ 2721090711
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
  ΑΣΤΗΡ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ τηλ 2741084039
ΛΑΜΙΑ
Service Center - Χονδρογιάννης Κων/νος τηλ 2231037061
ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Δαγιαλή Μαρία τηλ 2261088808
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Lesvos Oil τηλ 2251044188
ΝΑΥΠΛΙΟ
  InterService τηλ 2752022550
ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
ΠολυΔιαχειριστική τηλ 2743029255
ΠΑΤΡΑ
ACHAIA OIL τηλ 2610450150
Building Management τηλ 2616007032
ΘΕΡΜΟΙΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΕ http://www.thermoil-patras.gr
Κωστόπουλος Γεώργιος - STAR 1 http://www.star1-patras.gr
PRONOM τηλ 2613011742
  Sunshine τηλ 2610328642
  Ηλίας Πατσαούρας τηλ 2614006511
ΣΠΑΡΤΗ
Αλεξοπούλου Αθανασία τηλ 6946769511-2731036691
Βλαχάκη Ευαγγελία - ΕΞΥΓΙΑΝΣΗ τηλ 2731022430
Γερμανού Γαρυφαλιά-Μαρία τηλ 2731076293
ΤΡΙΠΟΛΗ
Γ.Δεληγιάννης & ΣΙΑ ΕΕ http://www.deligiannis.com.gr
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΜΑΡΚΩ τηλ 2221084525
  EP-INDECO Δ. & Ν. ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΟΕ
http://www.ep-indeco.gr